קורסים דיגיטליים ייחודיים בהתפתחות רוחנית

כשאלוהים קורא בשמך

בואי אהבה

כשאלוהים קורא בשמך ורק את/ה שומע/ת את הקריאה,  והקריאה מאיצה בך להתחיל להתפתח רוחנית, ללמוד להעמיק בקריאת הנשמה, לשאול שאלות ולחפש תשובות – ברגע הזה אין לך ברירה אלא – להתאחד עם הקריאה והאלוהות.

אם הגעת עד לפה, במקרה או שלא במקרה, יש לכך סיבה רוחנית אנרגטית, וזהו עוד סימן ואבן דרך במסע שלך להתפתחות רוחנית וחיבור בלתי אמצעי לאלוהות.

התפתחות רוחנית חיבור לנשמה

הכול קורה , קול קורא, בהשגחה והכוונה עליונה של האלוהות והנשמה, משהו קרא לך לבוא, משהו מבקש ממך להתעורר ולהתחבר לנשמתך, אז בוא/י תקשיב/י תסכים/י להתפתח להתרחב ולהכיר את החלק הרוחני שבך.

הגעגוע לנשמה לבית, קרא לך הרבה מאוד שנים, ועכשיו את/ה מוכנ/ה להתחייב לדרך, להכיר את הנשמה האלוהית שלך, 

תודה שאת/ה פה מלא אמונה ואמון – שהכול הוא כדבר האלוהות השלמה, אשמח להיות מורת הדרך שלך בהתפתחות הרוחנית שאת/ה מייחל/ת לעצמך.

זהו מסע אל הלא נודע, המסתורין הגדול, הרוח הגדולה, שאפשר לפגוש אותה ללא פחד ועם אהבה, זהו מסע שבחיקו יש הרבה מתנות והפתעות טובות, זוהי האהבה שחיפשת ורק את/ה יכול לתת אותה לעצמך!

הקורסים המוצעים בהתפתחות רוחנית הם אסופה של ידע רוחני ומיסטי שיש ברשותי שאספתי במשך שנים רבות במסעות שלא תמיד היו רק של אור ואהבה אלא גם של חושך פחד וריחוק. זהו ידע ייחודי שעוטף בתוכו את רעיון האלוהות במופעיה השונים: הגוף, האור, החושך, האהבה, הריפוי, שיחות ושיעורים שיש בהם עצות טובות, נקודות של אור (לעיתים מתוך החושך), הבנה של החיים, וחיבור טוב של הרוח אל החומר. כשכול מחשבה ודיבור מעלה את תדר הריפוי.

התכנים בשיעורים הינם יפרי ניסיון אישי וברמת גבוהה בהתפתחות רוחנית – לפגוש את אלוהים ביום יום, ללמוד לבטא את הנשמה את האהבה, להכיר את הסיפור של ההוויה שלך שמתחבא מאחורי המעשים המחשבות והכוונות.

השימוש בקורסים נוח וידידותי לתיפעול טכני, מאפשר צפיה מכול מקום ובכול זמן. ניתן להתחבר גם דרך הטלפון הנייד ולצפות בשיעורי וידאו. השיעורים פתוחים לשימוש חוזר למשך כמה חודשים.

בואו באהבה , אוריה.

כול הזכויות שמורות לאוריה עזאני

כול המידע המופיע באתר ובקורסים אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול בכול בעיה יש להיוועץ ברופא המטפל