גלגל החיים מוות ולידה מחדש

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
350 ש"ח

בשיעור הנוכחי נדבר על החיים ועל סיום החיים – מוות. אי אפשר לדבר על הנשמה שהיא מקור החיים, מבלי לדבר על המוות – העולם הבא ממנו הגיעה הנשמה.

מוות זהו רק שינוי טרנספורמציה השתנות, ואנחנו חוויים מוות כול רגע ורגע בחיינו, כול מה שעלינו לשאיר מאחור, לשחרר, להתהוות.

בשיעור הזה ננוע בין העולמות ונדבר על הקשר בין המוות לחיים, על המוות הגדול הסופי שממנו אין חזרה ועל המוות הקטן – כול מיני מיתות קטנות שאנחנו חוויים בעולם הזה כהכנה ותירגול למוות הגדול בו הנשמה נפרדת מהגוף.

נתבונן ונרגיש מה מעורר בגוף ובתודעה שלנו הרעיון של המוות – סיום החיים, ולא נסתפק רק בכך אלא נדבר גם על החיים בעולם הבא, על גן עדן.

נמשיך אל רעיון הארעיות, זמניות, אי האחזות בתפיסה הבודהיסטית, כי אנחנו פה יש להודות רק אורחים לרגע, זמניים.

נתרגל שחרור והרפיה כי זהו התירגול העיקרי שלנו בעולם הזה: “הרפו ודעו כי אנוכי האלוהים” – תירגול רגע ההרפיה של הנשמה את הגוף.

אשתף ואלמד איך להכין אדם לקראת המוות, את החשיבות של כך, על הרעיון של למות ללא פחד, ולהתהוות מגוף של עור לגוף של אור.

שיעור חשוב מאין כמוהו גם לחיים וגם למתים, כי אנחנו פה בגלגל החיים האינסופי.

מספר שיעורים בוידאו: 17

הקורס פתוח ללימוד ותירגול למשך שלושה חודשים.

ניתן לצפות בשיעורי הוידאו גם מהטלפון הנייד בכול מקום ושעה דרך הלינק שישלח למייל.

קורסים נוספים שיכולים לתמוך ולהעצים את התוכן של הקורס הנוכחי:

לפגוש את אלוהים ללא פחד

כול הזמן מזל – לכול דבר זמן ועת

לקבל החלטות מקול הנשמה

כשאלוהים קורא בשמך – מיסטיקה תיקשור חלומות

 

לרכישת הקורס:

1.יש לשלוח הודעה דרך יצירת קשר באתר או דרך לשונית ההרשמה שבצמוד למחיר הקורס (נמצא למעלה בדף הנוכחי), ולציין בצורה ברורה את שם הקורס המבוקש, טלפון ומייל. ניתן לשלם דרך כרטיס אשראי פייבוקס או ביט.

2.במידה ובחרת לשלם דרך לינק בכרטיס אשראי, לאחר הגעת הבקשה ישלח קישור למייל לתשלום עבור הקורס שבחרת, ולאחר אישור התשלום על ידי חברת האשראי תוך 24 שעות (לא כולל שישי שבת) הקורס יהיה זמין עבורך לצפייה. במידה ובחרת לשלם דרך פייבוקס או ביט, לינק לקורס ישלח אליך למייל לאחר קבלת התשלום. בכול בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר גם דרך הודעת טקסט בטלפון: 0526900929

3. תקופת הביטול/החזרת ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד 14 יום מרגע קבלת המוצר דרך המייל. למידע נוסף ניתן לעיין בתקנון אתר

בואו באהבה ושמחה להתחבר להוויה ולנשמה,

תודה מקרב לב, אוריה.

כול המידע המופיע באתר ובקורסים אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול בכול בעיה יש להיוועץ ברופא המטפל