לבבי קשור באהבה

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
350 ש"ח

השיעור יעסוק בנושא הכי מדובר בעולם: אהבה ומערכות יחסים .

הנשמה היא כול כולה אהבה ומתוך הכוח של האהבה היא מבקשת לבטא את עצמה בעולם. אבל איך? על זה נדבר ונעמיק בשיעור זה.

נבקש לגלות את התבטאות הנשמה בעולם הזה כביטוי של תנועת הנשמה והאלוהות. נעמוד על ההבדל בין תודעת ילד למבוגר, מה המשמעות של כך – ואיך אפשר לשנות את התודעה שלנו ובכך להגדיל את היכולת שלנו לאהוב את עצמנו ואת החיים .

נגלה איך הנשמה מתפתחת באתגרים השונים שיש לה במערכות היחסים במשך החיים שלנו על פני האדמה, נעמיק אל 3 רמות אהבה וננסה להבין מה מאפיין כול רמה ורמה ביכולת הביטוי של האהבה בתוך מערכות היחסים שלנו, איזו אהבה אנחנו מחפשים מתי בחיינו, ולמה אנחנו כמו נדחפים למערכות יחסים שונות כחלק מהתפתחות רוחנית או תיקון של הנשמה.

ננסה להבין את המהות הלא פשוטה של אהבה מגלגולים קודמים, למה אנחנו חווים את האהבה הזו, והכי חשוב – מה אפשר לעשות איתה, במיוחד כשצריך להשתחרר ממנה ומתקשים, והקושי נובע מהסיבה שיש לנו תיקון שצריך להעשות וטרם הושלם.

נעמיק אל תוך הלב אל החמלה על הלב השבור – ועל הקליפות שעל הלב שמונעות מהנשמה את היכולת לאהוב ולבטא אהבה, נחשוב ביחד איך אפשר לשחרר את הקליפה מהלב שמונעת את היכולת לאהוב בחופשיות, כי הלב צריך לאהוב בחופשיות.

ננסה לעמוד על רעיון הלב השבור, למה השבירה חשובה לחיים, משם נלמד את השיעור החשוב ביותר –איך לאהוב בלי פחד.

עוד שיעור מהותי על אהבה זה המונח הרוחני הפופולארי אך בעייתי לטעמי ובשיעור אסביר מדוע: אהבה ללא תנאי / אהבה שאינה תלויה בדבר נשאל את השאלה החשובה: האם היא קיימת בעולם הזה ואיך?

מהשבור נעבור לשלם – ללב השלם, איך אהבה קשורה למוות ומה היא מעוררת בנו ואיך בטעות התעוררות לא נכונה יכולה למנוע את היכולת שלנו ליצור אהבה.לקינוח ונתענג על קטע מספר הזוהר.

ומשם נמשיך אל הגוף אל חוויית האהבה הפיזית מעשה האהבה, נדבר על מיניות על רגעי התעלות פיזיים במעשה האהבה, על החשיבות של כך כמקור של חיבור ושיחרור, ועל הבסיס של הקיום שלנו – אנחנו נשמה בתוך גוף שבאה ללמוד ולחוות להעצים ולברוא אהבה בגוף ובנשמה.

מספר השיעורים בוידאו: 20

קורסים נוספים שיכולים לתמוך ולהעצים את התוכן של הקורס הנוכחי:

גילוי חדרי האמת של הנשמה

ריפוי ותיקון הגוף והנשמה

קול האמת בקול הנשמה

ממה אתה בורח

כשאלוהים קורא בשמך – מיסטיקה תיקשור חלומות

הקורס פתוח ללימוד ותירגול למשך שלושה חודשים.

ניתן לצפות בשיעורי הוידאו גם מהטלפון הנייד בכול מקום ושעה דרך הלינק שישלח למייל.

לרכישת הקורס:

1.יש לשלוח הודעה דרך יצירת קשר באתר או דרך לשונית ההרשמה שבצמוד למחיר הקורס (נמצא למעלה בדף הנוכחי), ולציין בצורה ברורה את שם הקורס המבוקש, טלפון ומייל. ניתן לשלם דרך כרטיס אשראי פייבוקס או ביט.

2.במידה ובחרת לשלם דרך לינק בכרטיס אשראי, לאחר הגעת הבקשה ישלח קישור למייל לתשלום עבור הקורס שבחרת, ולאחר אישור התשלום על ידי חברת האשראי תוך 24 שעות (לא כולל שישי שבת) הקורס יהיה זמין עבורך לצפייה. במידה ובחרת לשלם דרך פייבוקס או ביט, לינק לקורס ישלח אליך למייל לאחר קבלת התשלום. בכול בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר גם דרך הודעת טקסט בטלפון: 0526900929

3. תקופת הביטול/החזרת ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד 14 יום מרגע קבלת המוצר דרך המייל. למידע נוסף ניתן לעיין בתקנון אתר

בואו באהבה ושמחה להתחבר להוויה ולנשמה,

תודה מקרב לב, אוריה.

השיעור הנוכחי משלים את השיעורים: גילוי חדרי האמת של הנשמה, ריפוי ותיקון הגוף והנשמה, קול האמת בקול הנשמה.

כול המידע המופיע באתר ובקורסים אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול בכול בעיה יש להיוועץ ברופא המטפל