קול האמת בקול הנשמה

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
350 ש"ח

הקול הוא הכול, הקול מגלה או יכול להסתיר מאיתנו כול כך הרבה דברים. עד שלא נגיד את הדברים, את האמת שאנחנו מסתירים, את הרצון של הנשמה שלנו – זה כאילו הדברים לא מתממשים במציאות, אין להם קיום. מרגע שאנחנו אומרים את הדברים, מוצאים את האמת לאור, דברים יכולים לבוא על מקומם ותיקונם. אור גדול מתגלה במציאות דרך הקול.

אבל איך עושים את זה בדיוק? על כך מהות השיעור הנוכחי על הקול.

רעיון הקול והדיבור בתרבות היהודית הוא מהותי ועיקרי, הדיבור והקול כגאולה ומימוש – ועל כך נדבר בשיעור הנוכחי נעמיק בו ברמת הנשמה, נחבר את כול זה לרעיון התיקון במילה ודיבור ומימוש האמת הפנימית שלנו.

נתבונן בצ’קרת הגרון נעמיק בהבנת הצ’קרה הזו הצבע שלה והחשיבות של המיקום שלה בביטוי של הנשמה שלנו, נתבונן על חוסר הרמוניה בצ’קרה הזו – את המשמעות הפיזית והרוחנית של ניתוק צ’קרת הגרון מהאדם, ההשפעה של זה עלינו על גופנו ורוחנו.

נעמיק ונלמד נתבונן ונתרגל איך להשתחרר ולבטא את עצמנו מילולית, איך להגיד את האמת שלנו שאנחנו מחביאים בפנים עמוק עמוק.

נשאל שאלות פשוטות אבל עקרוניות וחשובות: למה אנחנו משתיקים את הקול של אחרים ואת עצמנו? מה אנחנו מדכאים באמת?, איך לזהות את האמת של הנשמה שלנו ואיך לבטא אותה ללא פחד?, נלמד להוציא את האמת שלנו , של הנשמה לאור , את הרצונות המאוויים התשוקות החלומות הקריאה של הנשמה, נתבונן על שקר ואמת, ואחר כך נלמד איך לפתוח מרחב לאמת שלנו, לדבר את האמת שלנו ללא פחד, לחיות עם האמת בשלום, מקור האמת שבין השפתיים, מילה ושפה קירבה ואהבה

נפתח מרחב של זמן ונשאל – מתי ואם יש זמן טוב להוציא את האמת שלנו לאור, את הייחודיות של הנשמה שלנו, האם להגיד את האמת שלנו זה מעל הכול, או שצריך להשתיק את הקול.

שאלות חשובות מאוד, זהו שיעור מהותי ועקרוני מאוד מאחר וכול הקיום שלנו מבוסס על הקול, על החיבור בין צ’קרת הלב של האמת של הנשמה שלנו, ובין צ’קרת הגרון שדרכה אנחנו יכולים לבטא להגיד ולממש את רחשי ליבנו, את מה שהלב ייחודיות הנשמה שלנו מבקשת.

מספר שיעורים בוידאו: 20

הקורס פתוח ללימוד ותירגול למשך שלושה חודשים.

ניתן לצפות בשיעורי הוידאו גם מהטלפון הנייד בכול מקום ושעה דרך הלינק שישלח למייל.

קורסים נוספים שיכולים לתמוך ולהעצים את התוכן של הקורס הנוכחי:

גילוי חדרי האמת של הנשמה

כשאלוהים קורא בשמך – מיסטיקה תיקשור חלומות

לקבל החלטות מקול הנשמה

לבבי קשור באהבה

לרכישת הקורס:

1.יש לשלוח הודעה דרך יצירת קשר באתר או דרך לשונית ההרשמה שבצמוד למחיר הקורס (נמצא למעלה בדף הנוכחי), ולציין בצורה ברורה את שם הקורס המבוקש, טלפון ומייל. ניתן לשלם דרך כרטיס אשראי פייבוקס או ביט.

2.במידה ובחרת לשלם דרך לינק בכרטיס אשראי, לאחר הגעת הבקשה ישלח קישור למייל לתשלום עבור הקורס שבחרת, ולאחר אישור התשלום על ידי חברת האשראי תוך 24 שעות (לא כולל שישי שבת) הקורס יהיה זמין עבורך לצפייה. במידה ובחרת לשלם דרך פייבוקס או ביט, לינק לקורס ישלח אליך למייל לאחר קבלת התשלום. בכול בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר גם דרך הודעת טקסט בטלפון: 0526900929

3. תקופת הביטול/החזרת ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד 14 יום מרגע קבלת המוצר דרך המייל. למידע נוסף ניתן לעיין בתקנון אתר

בואו באהבה ושמחה להתחבר להוויה ולנשמה,

תודה מקרב לב, אוריה.

כול המידע המופיע באתר ובקורסים אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול בכול בעיה יש להיוועץ ברופא המטפל