ריפוי ותיקון של הגוף והנשמה

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
350 ש"ח

בשיעור זה נלמד מהו תיקון, מהו ריפוי, נעמיק ברמות שנות של יכולות ריפוי פיזי ריגשי/נפשי ורוחני- מה מרפא מה ובאיזה חולי אנחנו זקוקים לאיזה כלי ריפוי.

נמשיך אל עבר ריפוי של קו וריפוי של אנרגית מעגל, ואיך זה קשור לריפוי חיינו כסיפור אינסופי של ספירלה.

נשאל את עצמנו האם מתישהו אפשר להפסיק לרפא, ולמה אנחנו חוזרים על טעויות בחיינו – האם אנחנו לא לומדים מטעויות?.

נתבונן אל תוך לימוד מעמיק וחשוב מאין כמוהו על רעיון המרחב. נכיר מרחבים של ריפוי כיצד הם תורמים לחולי או ריפוי, נלמד לפתוח מרחב של ריפוי, נבין למה חשוב לא להיכנס אנרגטית למרחבים של אחרים!! – באיזה אופן זה יכול לפגוע בנו, נכיר איך לזהות מה שלנו ומה לא שלנו, נתבונן בנטיה שלנו לקחת אנרגיה מאחרים ולמה לא לעשות את זה.

איך ולמה חשוב להיות בחמלה ולהעצים חמלה בתהליכי ריפוי, נדבר גם על זמן של ריפוי.

נאיר אלומה של אור על המושג העלאת ניצוצות של הנשמה (מונח מתוך הקבלה היהודית) ונחבר אותה לתהליך ריפוי אישי של הנשמה, ונגלה שהעולם החיים, האנשים, האירועים שאנו חווים, חיינו – סובבים על ציר של אהבה.

השיעור הנוכחי מתאים לכול מי שתעניין ברעיון הריפוי ורוצה להרחיב את ההבנה אל מעבר לזמן ולמקום של העולם הזה, למי שמבקש לפתוח את הלב לריפוי עמוק יותר של ההוויה.

מספר השיעורים בוידאו: 16.

הקורס פתוח ללימוד ותירגול למשך שלושה חודשים.

ניתן לצפות בשיעורי הוידאו גם מהטלפון הנייד בכול מקום ושעה דרך הלינק שישלח למייל.

קורסים נוספים שיכולים לתמוך ולהעצים את התוכן של הקורס הנוכחי:

כול הזמן מזל

כשאלוהים קורא בשמך – מיסטיקה תיקשור חלומות

חדרי גילוי האמת של הנשמה

לרכישת הקורס:

1.יש לשלוח הודעה דרך יצירת קשר באתר או דרך לשונית ההרשמה שבצמוד למחיר הקורס (נמצא למעלה בדף הנוכחי), ולציין בצורה ברורה את שם הקורס המבוקש, טלפון ומייל. ניתן לשלם דרך כרטיס אשראי פייבוקס או ביט.

2.במידה ובחרת לשלם דרך לינק בכרטיס אשראי, לאחר הגעת הבקשה ישלח קישור למייל לתשלום עבור הקורס שבחרת, ולאחר אישור התשלום על ידי חברת האשראי תוך 24 שעות (לא כולל שישי שבת) הקורס יהיה זמין עבורך לצפייה. במידה ובחרת לשלם דרך פייבוקס או ביט, לינק לקורס ישלח אליך למייל לאחר קבלת התשלום. בכול בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר גם דרך הודעת טקסט בטלפון: 0526900929

3. תקופת הביטול/החזרת ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד 14 יום מרגע קבלת המוצר דרך המייל. למידע נוסף ניתן לעיין בתקנון אתר

בואו באהבה ושמחה להתחבר להוויה ולנשמה,

תודה מקרב לב, אוריה.

כול המידע המופיע באתר ובקורסים אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול בכול בעיה יש להיוועץ ברופא המטפל