כול הזמן מזל

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
350 ש"ח

יש שתי תנועות של זמן איתם אנחנו מתנהלים בעולם הזה, זמן של תיקתוק השעון ולוח השנה והזמן של פעימת הלב. לכול זמן יש את היכולת שלו לחבר אותנו אל עצמנו, אל הלב והנשמה. מה מטרתו של זמן השעון ומה מטרתו של זמן הלב? ואיך הם יכולים להוציא אותנו לחירות כדי שלא ניטבע בתוך ייאוש אינסופי.

ללמוד לסמוך על הלב וידיעת הזמן, זהו הלימוד העיקרי שלנו מיום היוולדנו, לדעת את זמן הלב, הלב הוא המטרונום שנותן את הקצב, הוא השעון. דרך סיפור רוחני שעברתי בחיי אלמד אתכם איך מתחברים לזמן של לב, איך לומדים לסמוך על הלב.

ומהלב ננדוד למדבר שם אין זמן, ונהרהר מה קורה לאדם שנמצא במדבר לא במדבר הפיזי הארצי, אלא במדבר הפנימי של חייו, במקום בו כלום לא קורה, איך במקום הזה האדם יכול להשתמש ברעיון הזמן כדי לנסות ולהשתחרר מתוך תחושת ריקנות פנימית.

החלק השני של הקורס יוקדש לנושא ולרעיון המזל ונשאל את השאלה: מיהו אדם שיש לו מזל? האם מזל תלוי בנו ואם כן אז איך? ואיך בכלל מזל קשור לנשמה.

ובין מזל לזמן, נהרהר במילה: החמצה, למה אנחנו מרגישים החמצה בחיינו ואיך לרפא את התחושה שהחמצנו את ההזדמנות את השעה את הרכבת.

השיעור הנוכחי הוא שיעור משלים לשיעור על ריפוי הגוף והנשמה.

עכשיו זה הזמן והשעה לחזור הביתה אל לנשמה.

קורסים נוספים שיכולים לתמוך ולהעצים בתוכן של הקורס הנוכחי :

כשאלוהים קורא בשמך – מיסטיקה תיקשור חלומות

ריפוי ותיקון של הגוף והנשמה

גלגל החיים מוות ולידה מחדש – לחיות את האינסופ

מספר השיעורים בוידאו: 12

הקורס פתוח ללימוד ותירגול למשך שלושה חודשים.

ניתן לצפות בשיעורי הוידאו גם מהטלפון הנייד בכול מקום ושעה דרך הלינק שישלח למייל.

לרכישת הקורס:

1.יש לשלוח הודעה דרך יצירת קשר באתר או דרך לשונית ההרשמה שבצמוד למחיר הקורס (נמצא למעלה בדף הנוכחי), ולציין בצורה ברורה את שם הקורס המבוקש, טלפון ומייל. ניתן לשלם דרך כרטיס אשראי פייבוקס או ביט.

2.במידה ובחרת לשלם דרך לינק בכרטיס אשראי, לאחר הגעת הבקשה ישלח קישור למייל לתשלום עבור הקורס שבחרת, ולאחר אישור התשלום על ידי חברת האשראי תוך 24 שעות (לא כולל שישי שבת) הקורס יהיה זמין עבורך לצפייה. במידה ובחרת לשלם דרך פייבוקס או ביט, לינק לקורס ישלח אליך למייל לאחר קבלת התשלום. בכול בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר גם דרך הודעת טקסט בטלפון: 0526900929

3. תקופת הביטול/החזרת ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד 14 יום מרגע קבלת המוצר דרך המייל. למידע נוסף ניתן לעיין בתקנון אתר

בואו באהבה ושמחה להתחבר להוויה ולנשמה,

תודה מקרב לב, אוריה.

כול המידע המופיע באתר ובקורסים אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול בכול בעיה יש להיוועץ ברופא המטפל