כשאלוהים קורא בשמך – מיסטיקה תיקשור וחלומות

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
1,800 ש"ח

השיעור המקיף והמעמיק בנושא רוחניות עם נגיעה במיסטיקה – חוויות של התעלות ומפגש עם האלוהי. אני חולקת איתכם בשיעור הזה הרבה מאוד ידע רוחני תודעתי ניסתר שאספתי במשך שנים רבות תוך כדי חוויות רוחניות במפגש עם האלוהות.

“כשאלוהים קורא בשמך” – זהו תיאור של חוויה רוחנית ייחודית בה האלוהות קוראת לאדם להתעורר ולבוא אליה, אל האלוהים, ואף אחד למעט האדם ששמע את הקריאה, את שמו, לא שומע את הקריאה.רק האדם עצמו שומע את האלוהות קוראת בשמו ועליו/עליה לענות מיידי – הנני !.

זוהי חוויה חזקה, מעוררת, מטלטלת לעיתים, כי האדם בניגוד לכול חוקי הטבע וההיגיון צריך לצאת למסע לגילוי האלוהות והאהבה. דבר אינו מובטח לאדם במסע למעט גילוי הנשמה האלוהית, שהיא אור, שמסתתרת ומבקשת להתגלות מתוכו, מתוך החשכה מתוך המעמקים. זוהי אינה קריאה הגיונית, לעיתים החברה מסביב תגדיר את האדם כמשוגע, וכול זאת משום שהחוויה שהקריאה והגילוי עצמו – ניגלה לאדם בלבד, ויש פה תהליך של התעלות, היכולת ללכת אל מה שמעבר למה שהתרגלנו לראות ולשמוע ולתאר את החוויה הפיזית, את החיים.

בחוויה זו של הרוח, שהיא חוויה מופשטת שכול החושים משתתפים, צריך ללמוד שפה ויכולת הטמעה של שפת הרוח בתוך החומר.

קחו את לימוד השיעור הזה בסבלנות, הקשבה, לא בבת אחת כי יש הרבה ידע שצריך להיות מותמר מועבד ומותמע בהדרגה, למרות הסקרנות והרצון לדעת – קחו את השיעורים הללו שלב שלב, יש לזכור שאת הידע שאני מעבירה פה קיבלתי למדתי ביררתי וסידרתי במשך שנים רבות, לכן – אל תאיצו את התהליך, תהנו מהדרך הרוחנית ובפרט מהשיעור הזה בו אני מראה לכם איך האלוהות קרובה אלינו מאוד ומדברת איתנו בכול רגע ורגע בחיינו.

הרבה מהידע שאני מעבירה בשיעור הזה יהדהד בכם בהמשך הזמן ולא בהכרח בזמן השיעור. דעו, הנשמה שומעת הכול ורושמת הכול, כך שברגע שהנשמה שלכם תצטרך להשתמש במידע, יהיה לה את הרשימו, את הזיכרון וההתרשמות, והיא תשלוף את המידע ותהפוך אותו לשימושי עבורה. אני ממליצה לכם לרשום במחברת דברים שנראים לכם חשובים, שיהיה לכם תיזכורת עבור העתיד.

השיעור ידבר על עולם האור האלוהי, על מרחבים של התגלות והתעוררות אלוהית, נכיר את המפגש עם האלוהות ברגע המוות, נרחיב על כול רעיון של התיקשור, מתי אנחנו מקבלים מסר של אמת ומתי זה לא, איך נדע לזהות, איך מעבירים מסר שקיבלנו עבור אדם אחר – חשוב מאוד מאוד מאוד, כי למתקשר יש אחריות גדולה!! ומה קורה אם טעינו בתיקשור – מה שקיבלנו לא היה נכון.

איך לזהות סימנים שאנחנו מקבלים מהאלוהות, זוהי שפה שאנחנו למעשה מדברים עם אלוהים, זה הרצוא ושוב כתנועה של שיח שעולה ויורד מלמעלה ללמטה ומלמטה כלפי מעלה. נכיר ונלמד לזהות מה קורה בזמן לפני שסימן או מסר מגיע, נתרגל צניעות וענווה התבטלות והתמסרות שכול כך חשובים לכול מי שעוסק בהעברת מסרים, כדי שאפשר להיות כלי ריק שמכיל את האור האלוהי.

אסביר על התגלות של ישויות ומלאכים, על הקשר בין הצ’קרה הראשונה לצ’קרת הכתר, נעמיק בחלומות, קבלת מסרים דרך חלומות, איך להעביר מסרים מחלום, מה ההבדל בין מסר בחלום ומסר בזמן ערות, איך לפרש חלום, ואיך בכלל הנשמה עוברת עוד תהליכים מרתקים בזמן השינה בלילה ובחלום.

לא אוכל לסיים את השיעור הזה בלי לדבר על חוויית השיגעון והאקסטזה, אותה חוויה שכול מי שחי חיים רוחניים עמוקים עם דבקות ברוח מכיר : התחושה שאני מאבד את זה ומשתגע – ואז הגילוי שאתה שפוי לגמרי.

מקווה שהשיעור הזה יהיה לכם לעזר, ויוכל לתמוך בכם ברגעים רוחניים מיסטיים, שתרגישו שאתם לא לבד, כפי שאני הרגשתי כשפגשתי את האור האלוהי פעמים רבות ולא הבנתי מה קורה לי בגוף ובתודעה, וכדי למצוא תשובה ראויה חיפשתי בהרבה ספרים מורים שיעורים קורסים שחלקם הגדול לא היה מדוייק בכלל ונתן תשובות מאוד שיטחיות.

כולי תפילה שאהיה צינור ראוי להעברת האור האלוהי, שלא אפול בלשוני, שהאלוהות תלווה אותי בכול מילה ומילה, שהאור יהיה תואם לכלי – באהבה!.

מספר שיעורים בוידאו: 37

הקורס פתוח ללימוד ותירגול למשך ארבעה חודשים.

ניתן לצפות בשיעורי הוידאו גם מהטלפון הנייד בכול מקום ושעה דרך הלינק שישלח למייל.

קורסים נוספים שיכולים לתמוך ולהעצים את התוכן של הקורס הנוכחי:

ללא יוצא מן הכלל כול הקורסים שיש באתר  🙂

לרכישת הקורס:

1.יש לשלוח הודעה דרך יצירת קשר באתר או דרך לשונית ההרשמה שבצמוד למחיר הקורס (נמצא למעלה בדף הנוכחי), ולציין בצורה ברורה את שם הקורס המבוקש, טלפון ומייל.

2.לאחר הגעת הבקשה ישלח קישור למייל לתשלום עבור הקורס שבחרת, ולאחר אישור התשלום על ידי חברת האשראי תוך 24 שעות (לא כולל שישי שבת) הקורס יהיה זמין עבורך לצפייה. בכול בעיה או שאלה ניתן ליצור קשר גם דרך הודעת טקסט בטלפון: 0526900929

3. תקופת הביטול/החזרת ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד שלושה ימים מיום קבלת המוצר דרך המייל. למידע נוסף ניתן לעיין בתקנון אתר

בואו באהבה ושמחה להתחבר להוויה ולנשמה,

תודה מקרב לב, אוריה.

כול המידע המופיע באתר ובקורסים אין משום התוויה רפואית או המלצה לטיפול בכול בעיה יש להיוועץ ברופא המטפל